Ubytování Horní Bečva Bečva Villa Resort
Ubytování Bečva Villa Resort ubytování Horní Bečva Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 16 m/s
 

Ubytování Bečva Villa Resort / Horní Bečva

Bečva Villa Resort nabízí luxusní ubytování v Beskydech pod Pustevnami. Svůj čas strávíte v pohodlí plně vybavených bungalovů a vil na Horní Bečvě.

Bečva Villa Resort stravování
Připlatíte-li si snídaně, pak se podávají v menuboxu a využít můžete i nabídku denního baru přímo na recepci. Další možnost stravování poskytne Penzion Staré Časy 300 m nebo Zavadilka - Valašský Šenk 200 m.

Horní Bečva ubytování
Vila A
Kapacita: 8 postelí + 2 přistýlky. V přízemí se nachází kuchyně propojená s obývacím pokojem, kde je dvojlůžko s vlastní kupelnou + WC (vana), dále technická místnost a sušárna WC + malé umyvadlo. V poschodí je velký pokoj se 4 postelemi, dvojlůžko, bez koupelny. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Vila B Kapacita: 8 postelí + 2 přistýlky. V přízemí je kuchyně propojená s obývacím pokojem, dvojlůžko s vlastní koupelnou + WC (vana), technická místnost a sušárna. V poschodí je 2 x pokoj se 3 postelemi a koupelna se sprchovým koutem a toaletou

Vybavení vil: LCD TV, DVD, TV SAT, Mikrovlnka, chladnička, teplovzdušná trouba, myčka na nádobí, sklokeramický sporák, odsávač, kávovar na překapávanou kávu, topinkovač, internet, letní terasa 15 m2. Podlahy v koupelnách jsou elektricky vyhřívané. U každé vily se nachází přístřešek pro parkování 1 vozidla.

Bungalov Kapacita: 4 postele + 2 přistýlky. V přízemí je kuchyně s obývacím pokojem, koupelna s toaletou a vana (sprchový kout). V poschodí je 2 x pokoj s dvojlůžkem. Ve vybavení LCD TV, DVD, TV SAT, chladnička, myčka nádobí, terasa 7 m2.

Bečva Villa Resort služby
Připojení k internetu. Při rezervaci připište požadavek, že chcete přichystat zahradní nábytek, grill, horská kola, Nordic Walking hole nebo dětskou postýlku. Vily a Bungalovy jsou vytápěné prostřednictvím plynového kotle + průtokový ohřívač s nádržkou. 

Bečva Villa Resort je nové rekreační zařízení, kde mohou trávit svůj čas rodiny s dětmi, skupiny, senioři i firemní klientela. Možnost teambuildingu a školení v Beskydech, rodinné pobyty i oslavy, lyžařské pobyty, dlouhodobý pronájem vil i bungalovů. K dispozici je vybavená školící místnost až pro 25 osob, wellness zázemí (masáže, vířivka, sauna) a spousta dalších služeb. Pro firmy a větší skupiny sestaví zajímavé nabídky balíčků (sportovní, relaxační, tématický). Bečva Villa Resort může uspořádat a zorganizovat různé firemní události. Můžeme ubytovat více než 100 lidí. Moderní technické vybavení.

Dovolená na horách Beskydy Bečva Villa Resort
Přijeďte relaxovat a užít si zážitky uprostřed nádherné přírody Beskyd, Horní Bečvy a okolí. Navštivte Pustevny, Rožnovský skanzen nebo využijte krásnou novou cyklostezku Bečva, která sleduje tok Rožnovské Bečvy a vede z obce Horní Bečva do Valašského Meziříčí. Bowling 200 m, projížďky na koních ve volné přírodě i v ohradě s možností výuky jízdy na koni 2 km. Přehrada Horní Bečva 5 km, Rožnov pod Radhoštěm 8 km. Valašské muzeum v přírodě - Dřevěné městečko, Valašská dědina, Mlýnská dědina - je nejstarším a nejnavštěvovanějším areálem Valašského muzea v přírodě, prohlídka areálu trvá cca 45 minut.

To vše Vám přináší Bečva Villa Resort, kde „každý host je V.I.P.!“
Ubytování Horní Bečva Bečva Villa Resort - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenUbytování Horní Bečva Bečva Villa Resort - K hotelu přísluší parkovištěUbytování Horní Bečva Bečva Villa Resort -  je k dispozici připojení na internetUbytování Horní Bečva Bečva Villa Resort -  je k dispozici letní terasaUbytování Horní Bečva Bečva Villa Resort - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouUbytování Horní Bečva Bečva Villa Resort - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouUbytování Horní Bečva Bečva Villa Resort - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Vsetín

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com